NoseFRIDA aspirator do nosa

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: NoseFrida
  • Dostępność: Jest
  • szt.
  • 27,00 zł 25,60 zł

NoseFrida to szwedzki aspirator do usuwania wydzieliny z nosa podczas infekcji górnych dróg oddechowych,

NoseFrida to szwedzki aspirator do usuwania wydzieliny z nosa podczas infekcji górnych dróg oddechowych, przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia. Skutecznie pomaga pokonać katar u małego dziecka.

NoseFrida jest opatentowanym wynalazkiem przeznaczonym dla małych dzieci, które nie potrafią samodzielnie oczyścić nosa, gdy dokucza im katar. Przyrząd został skonstruowany w Szwecji przez lekarzy laryngologów, następnie został poddany testom na przestrzeni 10 lat w klinikach dziecięcych, które potwierdziły jego funkcjonalność, skuteczność i uniwersalność.

Produkt został poddany badaniom w Centrum Opieki nad Dzieckiem w Lund, w Klinice Dziecięcej w Malmö oraz na Oddziale Pediatrii i Oddziale Mikrobiologii Szpitala Uniwersyteckiego w Malmö.

skutecznie zmniejsza ilość wydzieliny w nosie, a przez to ułatwia oddychanie, jedzenie i redukuje problemy ze snem u dzieci cierpiących na infekcje górnych dróg oddechowych

podczas stosowania aspiratora wyklucza się ryzyko przeniesienia bakterii z dziecka na użytkownika przez powietrze wdychane przez ustnik

użycie aspiratora znacznie podnosi skuteczność kropli do nosa, które w oczyszczonych przegrodach nie spływają po powierzchni wydzieliny lecz docierają bezpośrednio do błony śluzowej nosa.

Aspirator posiada pozytywne opinie lekarzy pediatrów we wszystkich krajach, w których jest stosowany, także w Polsce:

Sposób działania NoseFrida jest bardzo prosty - zestaw składa się z dwóch elementów: tuby oraz wężyka z zatyczką. Aby oczyścić nos dziecka wystarczy wciągnąć powietrze przez ustnik. Oprócz aspiratora opakowanie zawiera wymienne filtry higieniczne.Aspirator NoseFrida to produkt, który zyskał szerokie uznanie i zdobył cenione nagrody, takie jak tytuł "Superprodukt" miesięcznika "Mam dziecko", II miejsce w konkursie Najlepszy Produkt 2007 i III miejsce w konkursie Najlepszy Produkt 2006 miesięcznika "Dziecko".