Peg-Perego Wózek spacerowy Booklet Classico

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Peg-Perego
  • Dostępność: W magazynie
  • szt.
  • 1 100,00 zł 890,00 zł
  • Oblicz_raty_duckblue

Booklet Lite Classico to kompaktowy wózek spacerowy z szerokim siedziskiem. Zwrotny i łatwy w prowadzeniu, występuje w kolorystyce charakterystycznej dla linii Sportivo 
Duże przednie koła obracają się w zakresie 360º, po zniesieniu blokady, i zapewniają płynną jazdę w każdym terenie. W wózku zastosowano praktyczny system składania, który umożliwia składanie i rozkładanie go za pomocą jednej ręki. Po złożeniu Booklet Lite ma niewielkie rozmiary, co ułatwia codzienny transport wózka.

Wśród zalet wózka Booklet wyróżnić można lekki, aluminiowy, lakierowany stelaż na piankowych, pojedynczych kołach. Przednie koła posiadają blokadę, która umożliwia obrót kół o 360o. Tylne koła są większe, amortyzowane i osadzone na łożyskach, dzięki czemu wózek prowadzi się lekko i przyjemnie.
Szerokie siedzisko wózka wykonane jest z grubej, miękkiej tapicerki o właściwościach oddychających, wyposażonej w pięciopunktowe szelki bezpieczeństwa, które można ustawić na 3 różnych wysokościach w zależności od wzrostu dziecka. Tylna część siedziska po rozłożeniu zabezpieczona jest siatką, aby w upalne dni zwiększyć przepływ powietrza i jednocześnie chronić dziecko przed owadami. Budka wózka jest składana - można ją rozszerzyć za pomocą zamontowanego zamka. Wózek wyposażony jest również w duży kosz na zakupy.
Oparcie posiada możliwość regulacji pochylenia i może być obsługiwane za pomocą jednej ręki.
Pałąk wózka (sprzedawany oddzielnie) obity jest skórą ekologiczną i dwustronnie wyjmowany. Pełna rączkaregulacją wysokości obita jest wygodną pianką.
Ponadto, wózek Booklet posiada regulowany podnóżek, który dodatkowo obity jest nieprzemakalnym materiałem, odpornym na zabrudzenia. W tylnej osi znajduje się hamulec nożny oraz centralna dźwignia służąca do jego składania.
Bezpośrednio w stelaż można wpiąć fotelik Primo Viaggio SL (sprzedawany osobno). Dzięki zastosowaniu systemu Ganciomatic montaż jest szybki i prosty w obsłudze

Booklet Lite