Tommee Tippee Laktator Elektryczny

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Tommee tippee
  • Dostępność: W magazynie
  • szt.
  • 309,00 zł
Laktator Elektryczny Tommee Tippee
Rewelacyjny laktator z funkcją pobudzania napływu pokarmu. Do wyboru 3 ustawienia natężenia ściągania pokarmu: niskie, średnie oraz wysokie. Unikalna muszla silikonowa daje poczucie komfortu. Nowa komora i większy zawór redukuje ryzyko cofania się mleka-nawet przy nawale pokarmu lub dużych obrotach silniczka. Może pracować zasilany prądem lub bateriami. Zestaw zawiera pojemnik sterylizacyjny, który również spełnia swoją rolę przechowując części do laktatora. Zestaw zawiera dodatkowo: butelkę Closer to Nature ® 150ml ze smoczkiem, pokrywkę na butelkę, 6 wkładek laktacyjnych oraz  pojemnik do przechowywania pokarmu. Nie zawiera bisfenolu A. Daje Ci poczucie pewności siebie.
 
Łatwy w użyciu
- Cichy i dyskretny
- Zawiera poręczny pojemnik do sterylizacji

W ZESTAWIE:
- 1 x buteleczka 150ml ze smoczkiem,
- 1 x przykrywki do przechowywania pokarmu,
- 2 x pojemniki do przechowywania mleka,
- 6 x wkładek laktacyjnych
- 1 x pojemnik do sterylizacji

Kolekcja Closer to Nature otrzymała pochwały za ułatwienie mamom naprzemiennego karmienia dziecka piersią i butelką. Nowy Laktator Elektroniczny jest bardzo łatwy w obsłudze, montażu i myciu. Estetyczny i zgrabny, cichy i dyskretny, ze wszystkimi dodatkami w tym wyjątkowym zestawie.

- Unikalna silikonowa przyssawka jest bardzo wygodna i delikatna w użyciu- naśladuje delikatne ruchy podobne do tych, które wykonuje dziecko podczas ssania. Jest to najlepszy wybór dla mam, które szukają laktatora najwyższej klasy, łatwego w użyciu, wygodnego i poręcznego.

- Pompka ma 4 fazy ssania. Lekką, niską średnią oraz wysoką. Lekkie ssanie jest polecane na początkowym etapie napływania mleka.